Įteikti pirmieji Sports Business MBA diplomai!

Sausio 17 d. iškilmingos ceremonijos metu buvo įteikti pirmieji Sports Business MBA by EB Institute studijų programos diplomai.

Tai yra vienintelė Europoje tarptautinė studijų programa, vykdoma kartu su Euroleague Basketball Institute. Programa sukurta siekiant suteikti daugiau galimybių dabartiniams ar būsimiems sporto verslo profesionalams mokytis tieisogiai iš sporto industrijos ekspertų ir akademinių ekspertų.

Tiek ši, tiek kitos VDU programos rengia specialistus, pasižyminčius tarpdisciplininėmis žiniomis ir gebėjimais, analitiniu bei kritiniu mąstymu, gebančius dirbti tarptautinėje rinkoje, o ne siauros specializacijos absolventus, kurie atitiktų tik trumpalaikius šiandienos poreikius.

Studentai, baigę Sports Business MBA by EB Institute studijų programą, galės užimti vadovaujančias pareigas sporto federacijose, asociacijose, profesionaliuose sporto klubuose, kitose sporto organizacijose. Dirbti sporto prekių ir paslaugų sektoriuje, vystyti skirtingų sporto verslo sričių startuolius (angl. start-ups), plėtoti nuosavą verslą bei steigti verslo konsultavimo įmones.