EVF organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

EVF organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją

Ekonomikos ir vadybos fakultete  jau 14-ąjį kartą organizuojama tarptautinė mokslinė konferencija „Vadybos horizontai besikeičiančioje ekonominėje aplinkoje: vizijos ir iššūkiai“. Konferencija rengiama anglų kalba.

Data: 2017 m. rugsėjo 21-23 d.

Vieta: VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II aukštas).

Maloniai  kviečiame visus tyrėjus, verslo ekspertus, doktorantus ir mokslo entuziastus aktyviai dalyvauti, pristatant savo tyrimus bei norint pasiklausyti naujausių  ekonomikos, finansų, vadybos ir marketingo tendencijų ir atradimų.

Pranešimų temos ir diskusijos:

• Ateities organizacijos: vadyba neapibrėžtumo sąlygomis;
  • Ekonominės problemos, vizijos ir iššūkiai versle;
  • Finansai globalioje aplinkoje;
  • Marketingo plėtra: iššūkiai įvairialypėje visuomenėje.

Registracija į konferenciją vykdoma  iki 2017 m. gegužės 19 d.

Kviečiame publikuoti straipsnius konferencijos leidinyje. Konferencijos Mokslinis komitetas atrinks straipsnius, kurie bus publikuojami konferencijos leidiniuose. Straipsniai priimami iki 2017 m. birželio 30 d.

Pastaba: leidiniuose „Organizacijų vadyba: sisteminiai tyrimai“ ir „Taikomoji ekonomika: sisteminiai tyrimai“ bus publikuojami atrinkti geriausi straipsniai, atitinkantys reikalavimus.

Daugiau informacijos apie svarbias datas, temas ir konferencijos mokesčius rasite paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Jūratę Kuklytę el. paštu jurate.kuklyte@vdu.lt

Laukiame Jūsų registruojantis ir atvykstant!