Įstojusiems į VDU bakalaurą – diagnostiniai testai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Įstojusiems į VDU bakalaurą – diagnostiniai testai

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) pirmakursiai „Įvado į studijas VDU 2016“ metu turi atlikti anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo diagnostinius testus.

Anglų kalbos diagnostinis testas

Visi, kurie įstojo į VDU bakalauro studijas ir dar nelaikė Užsienio kalbų instituto anglų kalbos diagnostinio testo turi iš anksto registruotis į anglų kalbos testavimą, kurį bus galima atlikti rugpjūčio 26 dieną, nuo 8 val iki 17 val. 30 min. Humanitarinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52 – 307, 314, 608, 622 aud., Kaunas).

Registruotis galima iki rugpjūčio 25 dienos 14 valandos (registracijos metu pasirenkamas norimas laikas ir auditorija).

Šio testo rezultatas yra sumuojamas su valstybinio (arba mokyklinio) egzamino rezultatu ir tuomet nustatoma, kokiu lygiu reikės studijuoti anglų kalbą universitete.

Informacija įstojusiems Vilniuje

Pasirašęs  sutartį,  nesuspėjai pasitikrinti  anglų  kalbos  žinių? Testą galėsi atlikti įvadinės savaitės metu rugpjūčio 26 d., 12 val. 30 min. T. Ševčenkos g. 31 (auditorija tikslinama). Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) patalpose. Testo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 30 d. universiteto interneto svetainėje www.vdu.lt.

Svarbu! Įstojusiems į VDU Vilniuje registruotis į diagnostinį anglų kalbos testą nereikia.

UKI anglų kalbos diagnostinio testo laikyti nereikia:

• išlaikiusiems valstybinį anglų kalbos egzaminą 90 ir daugiau procentų – šie studentai mokosi anglų kalbos, pasirinkę bet kurį C1 arba C1/C2 lygio anglų kalbos dalyką;
  • C1 lygio kompetenciją liudijančius dokumentus (standartizuotų anglų kalbos testų arba išsilavinimo anglų kalba įgijimo pažymėjimus). Šiems studentams užskaitoma akademinės anglų kalbos C1 lygio kompetencija, jie turi pasirinkti ir studijuoti kitas užsienio kalbas arba anglų kalbos C1/C2 lygio studijų dalykus, kurių apimtis ne mažesnė kaip 12 ECTS.
  • Priimtiems į Anglų filologijos bei Anglų ir vokiečių filologijos studijų programas. Šie studentai studijuoja anglų kalbą pagal savo programų reikalavimus.

Sąrašai su rekomenduojamais mokytis lygiais bus paskelbti rugpjūčio 30 d. 13 valandąvdu.lt.

Registracija į anglų kalbos diagnostinį testą

Kompiuterinio raštingumo testas

Šis visiems nuolatinių studijų pirmakursiams privalomas testas leis įvertinti, ar  būtina studijuoti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“. VDU studentams Kaune kompiuterinio raštingumo testas vyks rugpjūčio 26 d., 9 val. 14 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28). Testo laikų tvarkaraštis:

Ekonomikos ir vadybos fakultetas

13 – 14 val. Ekonomika, Marketingo vadyba, Verslo administravimas, Verslo finansai

Kompiuterinio raštingumo testas VDU studentams Vilniuje

Tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas, kuris vyks rugpjūčio 26 d.,12 val, LEU patalpose, T. Ševčenkos g. 31, (auditorija tikslinama). Ateidamas į testą nepamiršk asmens tapatybę įrodančio dokumento!

Jei nesi atleistas, studijų dalyką „Kompiuterinis raštingumas“, privalai išklausyti per pirmuosius du studijų semestrus.

Kompiuterinio raštingumo testo gali nelaikyti:

1. Turintys ECDL pažymėjimus. Pažymėjimo kopijas būtina pristatyti testavimo komisijai rugpjūčio 26 d. arba atsiųsti el. paštu dek@if.vdu.lt iki rugpjūčio 30 d. laiške nurodžius fakultetą ir studijų programą.
  2. Išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą. Atestato kopiją reikia pristatyti į rugpjūčio 26 d. vyksiantį testą. Dokumentus galima atsiųsti el.paštu dek@if.vdu.lt ir vėliau, laiške nurodžius fakultetą ir studijų programą.
  3. Įstojusieji į Vytauto Didžiojo universitetą antrą kartą ir jau laikę testą, turi užpildyti prašymą dėl testo įskaitymo rugpjūčio 26 d.
  4. Norintys klausyti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“.

Daugiau informacijos

VDU Studijų informacijos centrasAdresasDonelaičio g. 52-116, 44248, KaunasTelefonas(8 37) 323 206

El. paštasinfo@smt.vdu.lt