VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas keliasi į naujas erdves - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas keliasi į naujas erdves

Džiugiai pranešame, kad VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetą nuo šiol rasite naujose, moderniose erdvėse. Fakulteto administracija, dėstytojai darbuosis ir visas fakulteto gyvenimas nuo šiol vyks visai greta esančiame K. Donelaičio g. 52 pastato viršutiniame aukšte.

Kaip teigia fakulteto atstovai: „buvo akivaizdu, kad atvirumo, laisvės ir veržlumo vertybes puoselėjanti bendruomenė, išaugo buvusių centrinių VDU rūmų patalpas, kurios prašyte prašėsi modernizavimo. Atsiradus galimybei, bendruomenė vieningai priėmė pokyčio galimybę, ko pasekoje pasiryžo drauge kurti naują VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto gyvenimo etapą”.

Teigiama, kad dar šiame semestre čia bus keliama ir dalis fakultete vykstančių paskaitų. Nuo kito semestro naujose erdvėse turėtų vykti ir dauguma fakulteto organizuojamų užsiėmimų.