Startuoja EVF pažintinė praktika - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Startuoja EVF pažintinė praktika

Jau ne vienerius metus Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai turi išskirtinę galimybę savo studijų metu įgytas žinias panaudoti praktiniuose užsiėmimuose neiškėlę kojos iš universiteto. Sausio 11 d. pažintinę praktiką pradeda daugiau nei 100 studentų, kurie dvi savaites sieks įvykdyti marketingo užduotis, kurias pateikė trys skirtingi verslo atstovai: „Ecolines“, „Rokenbau“ ir „Pabėgimo kambarys ­– Rūsys“.

Studentų praktika kruopščiai suplanuota žingsniais naudojant „design thinking“ ir kitus kūrybiškumą ugdančius metodus. Dalyviai dirba komandose, o jų sklandžią ir efektyvią veiklą užtikrina komandų koordinatoriai, kurie savanoriaudami taip pat įgyja neįkainojamą vadovavimo komandai patirtį.

10945659_866916519997676_1265999836550639042_n

Dėstytojų Vytauto Liesionio, Aurelijos Ganusauskaitės bei Loretos Petrauskaitės pastangų dėka organizuojama pažintinė praktika studentams suteikia galimybę prisiliesti prie realios verslo praktikos ir pasitikrinti savo jėgas. „Mes tikime, kad mokymosi procesas gali būti kitoks, interaktyvus ir nenuobodus, dėl to kasmet suteikiame studentams galimybę savo teorinius įgūdžius panaudoti praktiškai, o po šių dviejų savaičių neretai jie tikina, kad tai buvo geriausias laikas per visus studijų metus“,- teigia viena pagrindinių praktikos organizatorių A. Ganusauskaitė.