Priėmimas į VDU Bakalauro studijas 2022 - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Priėmimas į VDU Bakalauro studijas 2022

Nuo birželio 1 d. iki liepos 25 d. 12 val. vyks prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo pagrindinis etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje. Stojantieji galės pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, valstybės nefinansuojamas vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Šio bendrojo priėmimo etapo kvietimai studijuoti bus siunčiami elektroniniu paštu liepos 29 dieną iki 12 val. Juos stojantieji taip pat matys prisijungę prie savo prašymo paskyros LAMA BPO informacinėje sistemoje. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studijų sutartis elektroniniu būdu bus galima sudaryti nuo liepos 29 d. 15 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val. Visi kviečiamieji liepos 29 dieną gaus informacinius laiškus dėl sutarties pasirašymo epasirasymas.vdu.lt sistemoje.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas kvieči studijuoti šias bakalauro studijų programas:

Plačiau apie Bakalauro studijas galite skaityti čia.