Verslo finansai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Verslo finansai

Apie programą: verslo finansų studijos skirtos būsimiems įmonių ar finansinių institucijų finansų padalinių vadovams ir darbuotojams, gebantiems kūrybiškai spęsti įvairias finansines problemas, priimti verslo valdymo sprendimus šalies ir globalioje aplinkoje. Verslo finansų valdymas leidžia įvairiapusiškai sisteminti, analizuoti ir įvertinti įmonių finansinius rodiklius, taikyti rizikos valdymo instrumentus, atsakingai priimant finansinius sprendimus, kuriančius ilgalaikę verslo vertę. Studijos ne tik užtikrina finansų išmanymą, bet ir suteikia įrankius tolesniam profesiniam augimui.

Raktiniai žodžiai:

#Fintech #VersloVertė #FinansųVadovas #FinansųSprendimai #FinansinėsInovacijos #FinansųSistemos #FinansųRinkos #FinansinėAnalizė #FinansųValdymas #VersloRizikųValdymas #neBuhalteris #finansųvadovas #sprendimai #finansaibesienų #finansinėsinovacijos #finansųrinkos #fintech

Atsiliepimai

doc. dr. Astos Gaigalienė (programos vadovė) „Ši programa leidžia ne tik žinoti, bet ir gebėti pritaikyti įgytas žinias – kritiškai, sistemiškai ir dinamiškai, todėl geriausiai atitinka rinkos poreikius šiuolaikiniam finansų specialistui“.

dr. Eglė Aleknevičiūtės (absolventė, Lietuvos Banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vadovė) „Dirbdama Lietuvos banke, pastebiu, kad Lietuvoje nuolat jaučiamas gerų finansų specialistų poreikis. O būtent tokius specialistus ir siekia ruošti ši studijų programa“.

Lauryna Savickaitė (absolventė, Jaunesnioji finansų kontrolės analitikė, TransUnion Lithuania)  “Studijuoti Verslo Finansų studijų programą VDU buvo vienas geriausių mano sprendimų. Studijų dalykai buvo įdomūs ir labai įvairūs. Baigus universitetą man atsivėrė daug karjeros kelių tarptautinėse įmonėse, o vienoje iš jų dirbu iki šiol.”

Studijų programos išskirtinumai: studijų metu sprendžiamos realios privačių ir viešų organizacijų užduotys, suteikiama prieiga prie Bloomberg didžiųjų duomenų bazės; suteikiama galimybė įgyti papildomų žinių renkantis vieną iš 45 gretutinių studijų programų.

Karjeros galimybės: absolventas gali dirbti įvairiose verslo įmonių ar finansų institucijų finansų padalinių pareigybėse: finansų padalinio vadovu; finansų analitiku; apskaitininku; vidaus kontrolės specialistu; planavimo ir kontrolės specialistu. Finansų institucijose: finansų analitiku, kontrolieriumi, konsultantu. Profesinių paslaugų įmonėse: apskaitininku, auditoriumi, konsultantu ar stoti į verslo finansų ir jiems artimų krypčių magistrantūrą.

Studijų programos partneriai: UAB Grant Thornton Baltic; UAB Aconitum; Kauno regiono kredito unija

Faktinė informacija

  • Studijų kryptis: Finansai
  • Studijų forma: Nuolatinė
  • Studijų trukmė: 4 metai
  • Kalba: Lietuvių k.

Priėmimo sąlygos:

Egzaminai

Egzaminas Koeficientas
Matematika 0.4
Lietuvių kalba ir literatūra 0.2

Egzaminai arba metiniai pažymiai

Dalykas Koeficientas
Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais (bet toks, kurio einamaisiais metais yra organizuojamas brandos egzaminas) 0.2
Istorija arba informacinės technologijos, arba geografija, arba užsienio kalba 0.2

Daugiau informacijos apie Verslo finansų studijas rasi čia.

Turi klausimų?


Susisiekime:

vidonija.sontiene@vdu.lt

Odeta Samukaitė


EVF paruošia puikius specialistus darbo rinkai, didelį dėmesį skiria „Soft Skills“ ugdymui.Čia galiu save realizuoti, dalyvauti mainų programose ir vykti į užsienį,o svarbiausią-susipažinti su naujais žmonėmis. Verslas paremtas ryšių kūrimu!

Šiuo metu didžiąją savo laiko dalį skiriu studijoms, esu VDU merginų krepšinio komandos narė.