Marketingas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Marketingas

Apie programą: marketingo studijų programoje rengiami aukštos kvalifikacijos marketingo specialistai, galintys dirbti įmonių marketingo vadovais, konsultantais, kūrybiškai spręsti įvairias marketingo problemas šiuolaikinio verslo srityse. Ši programa supažindina su šiuolaikiniais marketingo teoriniais ir praktiniais aspektais, kas užtikrina platų marketingo srities išmanymą ir galimybes tolesniam profesiniam augimui. Programoje didelis dėmesys teikiamas praktinių marketingo įgūdžių tobulinimui, tad baigusieji šias studijas sėkmingai įsilieja į darbo rinką.

Raktiniai žodžiai

#Marketingas #4P #7P #PrekėsŽenklas #Ženklodara #Komunikacija #Pardavimai #Vartotojai #Pirkėjai #VartotojoElgsena #Kaina #MarketingoTyrimai #SkaitmeninisMarketingas #Influenceriai #SocialiniaiTinklai #Reklama #Kūrybiškumas #Vizualinė komunikacija #VerslasVersluiMarketingas #MarketingoAnalitika

Atsiliepimai

doc. dr. Miglės Šontaitės-Petkevičienė (programos vadovė) „Didelį dėmesį skiriame praktinių marketingo įgūdžių tobulinimui, kas leidžia taikyti šiuolaikinius marketingo sprendimus ir taip pasiruošti sėkmingai karjerai marketingo srityje“.

Dovilė Slapšytė (programos absolventė, verslininkė) „Studijų metu jaunatviški dėstytojai moko analizuoti rinką ir šiandienines tendencijas, pažinti vartotojus ir kurti jiems tinkamus pasiūlymus, o galiausiai ir parduoti realų produktą ar paslaugą“.

Tomas Lazickas (programos absolventas, WhatAbout turinio marketingo vadybininkas ) “Studijuojant turėjau begalę progų ne tik pabendrauti su dėstytojais ir verslininkais žinančiais modernaus marketingo subtilybes, bet ir savo įgytas žinias pritaikyti realiuose scenarijuose, atliekant praktiką ir dalyvaujant projektuose.”

Studijų programos išskirtinumas: studijų metu sprendžiamos realios privačių ir viešų organizacijų užduotys, suteikiama prieiga prie Bloomberg duomenų bazės, fakultete veikia neuro marketingo ir e-sporto laboratorijos; studijuojant sudaroma galimybė įgyti papildomų žinių renkantis vieną iš 45 gretutinių studijų programų; įgyti pedagogo kvalifikaciją.

Karjeros galimybės: absolventai gali dirbti įvairių tipų organizacijų vadovais, marketingo/pardavimų skyrių vadovais, projektų vadovais ir vadybininkais, konsultantais verslo įmonių padaliniuose, kuriems patikėtos pardavimų, marketingo, importo-eksporto funkcijos; užsienio kompanijų marketingo/pardavimų skyriuose. Absolventai gali teikti konsultacines paslaugas įmonėms, sprendžiančioms marketingo ir pardavimų problemas, steigti savo verslą, bei stoti į marketingo ir jam artimų krypčių magistrantūrą.

Studijų programos partneriai

What About, Wolfas Engelman, Kauno miesto savivaldybė

Faktinė informacija

  • Studijų kryptis: Rinkodara
  • Studijų forma: Nuolatinė
  • Studijų trukmė: 4 metai
  • Kalba: Lietuvių k.

Priėmimo sąlygos:

Egzaminai

Egzaminas Koeficientas
Matematika 0.4
Lietuvių kalba ir literatūra 0.2

Egzaminai arba metiniai pažymiai

Dalykas Koeficientas
Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais (bet toks, kurio einamaisiais metais yra organizuojamas brandos egzaminas) 0.2
Istorija arba informacinės technologijos, arba geografija, arba užsienio kalba 0.2

 

Daugiau informacijos apie Marketingo studijas rasi čia.

Turi klausimų?


Susisiekime:

rita.petkeviciene@vdu.lt

 

Juozas Rimas


“ VDU ar ne VDU? Štai kur klausimas! Studijos VDU EVF, tai įdomios paskaitos, įvairus jų formatas, kompetentingi dėstytojai bei žmonės, kuriuos turiu galimybę čia sutikti ir užmegzti ryšius.“

Šiuo metu esu pirmakursis, sugeriantis visus naujus potyrius bei Lietuvos Šaulių Sąjungos narys.