Fakultetui alumni dovana - kultinės "Barbie" paroda - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakultetui alumni dovana – kultinės „Barbie” paroda

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas kasmet džiaugiasi savais absolventais. Viena pagrindinių minčių, skambančių per iškilmingą diplomų teikimo šventę – kvietimas niekada nepamiršti sugrįžti į savąją Alma Mater.

Šį kartą, fakulteto alumni Laura Jarošenko, Matel kompanijos atstovė Lietuvoje, į fakultetą grįžta ne tik su pranešimu apie vasarą tikrą audrą sukėlusio Gretos Gerwig kino juostoje „Barbie” rodomą kultinį žaislų prekių ženklą, bet ir fakultetui dovanoja „Barbie” parodą.

Parodoje galima pamatyti žymiąsias lėles, kurioms rūbų kolekciją kūrė tokie Lietuvos dizaineriai kaip Ramunė Piekautaitė, Robertas Kalinkinas, Monika Kazakevičiūtė, Egidijus Rainys, Kęstutis Rimdžius ir kiti. Atskirame stende demonstruojamos ir itin retos, kolekcinės barbės, tarp kurių ir 70-tojo „Barbie” gimtadienio proga sukurta lėlė skirta Karalienei Elžbietai II-ąjai.

Visus besidominčius pasauliniu žaislų prekių ženklu ir jo istorija, kviečiame aplankyti VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetą. Paroda vyks iki 2024 m. Sausio mėnesio.