VDU EVF - tarptautinis Eduniversal įvertinimas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU EVF – tarptautinis Eduniversal įvertinimas

Fakulteto dekanė Rita Bendaravičienė prestižinį „Eduniversal“ apdovanojimą atsiėmė 9-oje iškilmingoje ceremonijoje Perth mieste, Australijoje. Trys reitingo Palmės lapeliai skiriami puikioms verslo mokykloms, turinčioms sustiprintą tarptautinę įtaką.

img_0122
Šiais metais „Eduniversal“  reitingai buvo nustatomi apklausus 1000 švietimo institucijų (fakultetų, institutų, t. t.) dekanų bei vadovų ir įvertinus verslo mokyklas pagal tarptautiškumo kriterijus – tarptautinį žinomumą, akreditacijas, narystę tarptautinėse asociacijose ir organizacijose, tarptautinę ir vietinę partnerystę, vietą tarptautiniuose reitinguose ir t. t. Eduniversal sistema reitinguoja verslo mokyklas pagal jų tarptautinę reputaciją bei pripažinimo lygį  geografinėje zonoje. VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas (bei kartu su BMI vykdma programa) jau antri metai iš eilės patenka į geriausių 700 pasaulio verslo mokyklų lygą ir 2016 m. vėl įvertinta itin aukštu 3-ijų Palmių šakelių reitingu (angl. Excellent Business School with reinforcing international influence).

„Eduniversal“ verslo universitetų reitingo pagrindinis tikslas – objektyviai palyginti įvairių šalių mokymo įstaigas, organizuojančias vadybos ir verslo administravimo studijas. Reitingas padeda studentams ir akademiniams darbuotojams, kurie renkasi užsienio šalių universitetus studijoms, stažuotėms ar bendradarbiavimui. „Eduniversal“ reitinge viso dalyvauja 1000 verslo universitetų ir mokyklų iš 154 pasaulio šalių.