Trečioji Sporto verslo vadybos studijų programos sesija

Gegužės 17-20 dienomis Belgrade vyko „Euroleague Basketball Institute“ ir VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto bendros tarptautinės magistrantūros studijų programos Sporto verslo vadyba (angl. Sports Business MBA by EB Institute) trečioji sesija – ji buvo surengta Eurolygos finalinio ketverto („Final Four“) metu. Pirmoji sesija vyko Ispanijoje, Barselonoje 2017 m. rugsėjį, antroji – Kaune 2018 m. sausį.

Trečiojoje sesijoje studentai per keturias dienas galėjo susipažinti su vieno svarbiausių sporto renginių užkulisiais ir klausytis sporto industrijos lyderių pranešimų – „Nike“, AEG, „Spalding“ ir kitų įmonių atstovų. Studentai taip pat susipažino su „Stark“ arena ir stebėjo joje Eurolygos finalinio ketverto varžybas. Sesijos metu vyko ir magistro baigiamųjų darbų tematikų gynimas.

Sporto verslo vadyba yra vienintelė Europoje tarptautinė studijų programa, vykdoma kartu su „Euroleague Basketball Institute“ organizacija iš visų žemyno universitetų pasirinko aukštąją mokyklą Lietuvoje, Vytauto Didžiojo universitetą. Programą „Euroleague Basketball Institute“ ir VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas sukūrė siekdami suteikti daugiau galimybių dabartiniams ar būsimiems sporto verslo profesionalams mokytis tiesiogiai iš sporto industrijos ekspertų ir akademinių ekspertų.

Studijų programos Sports Business MBA by EB Institute studentai magistro darbus ginsis ir diplomus gaus ketvirtosios sesijos metu, kuri vyks gegužės 22-24 dienomis, Kaune, Vytauto Didžiojo universitete.

Apie programą