Verslas ir entreprenerystė

Programos tikslas – parengti verslo ir vadybos profesionalus, pasižyminčius entreprenerio mąstymo ir elgsenos bruožais, gebančius sistemiškai valdyti ir vystyti modernias verslo organizacijas, integruojant naujausias skirtingų funkcinių verslo sričių žinias, kūrybiškai spręsti kompleksines problemas dinaminėje verslo aplinkoje.

Baigę šią programą, absolventai, įgiję verslo ir vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį gali užimti vadovaujančias pozicijas įvairaus profilio, dydžio ir industrijų įmonėse, plėtoti nuosavą verslą, užsiimti entreprenerio ir intraprenerio veikla. Programos absolventai taip pat galės dirbti verslo ir vadybos konsultantais, verslo ir inovacijų paramos organizacijose, įmonių politiką formuojančiose ir įgyvendinančiose viešojo sektoriaus institucijose. Baigus šią programą galima toliau studijuoti Vadybos ir administravimo bei Ekonomikos krypties doktorantūroje.

Studijų programos komiteto pirmininkas – doc. dr. S.Staniulienė sonata.staniuliene@vdu.lt

Programos komitetas:

Prof. dr. G. Jucevičius
Prof. dr. I. Bakanauskienė
Doc. dr. O. Stripeikis
V. Marinionokas – studentų atstovas Roberta Šeniauskienė – absolventų atstovė
E. Bartuškevičius – socialinis partneris; direktorius, UAB Cesim ir UAB Lenders

Daugiau informacijos apie Verslo ir entreprenerystės magistrantūros studijas rasite čia.

 

Papildoma informacija:


S. Daukanto g. 28 – 207

8 (37) 327 855

rita.vaiciuniene@vdu.lt

Linas Staršelskis


” Šią studijų programą pasirinkau dėl dviejų priežasčių: 1) įkūriau savo verslą ir pradėjau jausti, jog trūksta tam tikrų žinių ir supratimo, 2) pasaulis tampa globalus greičiau, nei pastebime ir šiuolaikiniame versle yra būtinas entrepreneriškas požiūris. Studijos buvo tai, ko ieškojau.

Šiuo metu aš esu MB „Efekto grupė“ vadovas, vedu seminarus ir mokymus saviugdos, viešojo kalbėjimo ir NLP temomis.