Skelbiamas priėmimas į VDU magistrantūros studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas, vykdantis studijas, paremtas artes liberales principais, nuo birželio 1 dienos skelbia priėmimą į Magistrantūros studijas. Stojantiesiems šiais metais siūlomos studijos Kaune bei Vilniuje.

Vykdomas priėmimas į dvigubo diplomo studijų programas: Tarptautinė ekonomika*, Finansai* bei Tarptautinė komercija ir marketingas*, kurias baigus studentai įgis ne tik VDU, bet ir užsienio aukštosios mokyklos (Trento universiteto (Italija), Liuveno katalikiškojo universiteto (Belgija), ar Norvegijos verslo mokyklos).

Nuolatinės studijų programos (trukmė 2 metai):

Ištęstinės studijų programos (trukmė 1,5 metai):

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 4 pageidavimų, juos išdėstant prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki birželio 29 d. 24 val. VDU absolventai turi pateikti tik registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia), asmens tapatybės dokumentą, jei keitėsi asmens duomenys, bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas.

Birželio 30 d. ir liepos 3 d. vyks diagnostinis anglų kalbos testas tiems, kurie yra baigę kitas aukštąsias mokyklas ir jei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytas būtinas akademinės anglų kalbos kalbos lygis ir stojantysis nepatiekė anglų kalbos liudijančio dokumento. Pildydami prašymą stojantieji turi pažymėti dieną ir laiką, kuriuo metu pageidauja atlikti diagnostinį anglų kalbos testą.

Visą informaciją apie 2017 m. priėmimą į nuolatinės formos magistrantūros studijas rasite čia.

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

S. Daukanto g. 28 – 209

8 (37) 327 851

Justina.Banikonyte@vdu.lt