Priėmimas į VDU EVF magistrantūros studijas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Priėmimas į VDU EVF magistrantūros studijas

Nuo birželio 1 dienos skelbiamas priėmimas į magistrantūros studijas!

Dvigubo diplomo galimybė

Vykdomas priėmimas į dvigubo diplomo studijų programas: Tarptautinė ekonomika, Finansai bei Marketingas ir tarptautinė komercija, kurias baigus studentai įgis ne tik VDU, bet ir užsienio aukštosios mokyklos (Trento universiteto (Italija), Liuveno katalikiškojo universiteto (Belgija), ar Norvegijos verslo mokyklos) diplomą.

Priėmimo sąlygos

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 4 pageidavimų, juos išdėstant prioriteto tvarka.

Prašymus galima teikti iki birželio 27 d. 17 val. VDU absolventai turi pateikti tik registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitai), asmens tapatybės dokumentą, jei keitėsi asmens duomenys, bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas.

Birželio 27 – 29 dienomis vyks diagnostinis anglų kalbos testas tiems, kurie yra baigę kitas aukštąsias mokyklas ir jei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytas būtinas akademinės anglų kalbos kalbos lygis ir stojantysis nepatiekė anglų kalbos liudijančio dokumento. Pildydami prašymą stojantieji turi pažymėti dieną ir laiką, kuriuo metu pageidauja atlikti diagnostinį anglų kalbos testą.

VDU EVF magistrantūros programų sąrašas.

Daugiau informacijos:

Apie programas – Rita Vaičiūnienė (303 kabinetas)

Apie priėmimą – Justina Banikonytė (301 kabinetas)