Pasauliniame reitinge - EVF šuolis aukštyn - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Pasauliniame reitinge – EVF šuolis aukštyn

Fakulteto profesorius Pranas Žukauskas prestižinį „Eduniversal“ apdovanojimą atsiėmė iškilmingoje ceremonijoje Bostone (JAV), pasaulinio „Eduniversal“ suvažiavimo metu. Trys reitingo palmės lapeliai skiriami puikioms verslo mokymo įstaigoms, turinčioms sustiprintą tarptautinę įtaką.

10425041_960089517366800_5165953043299582588_n

„Eduniversal“ reitingai kasmet nustatomi apklausus 1000 švietimo institucijų (fakultetų, institutų, t. t.) dekanų bei vadovų bei įvertinus verslo mokyklas pagal tarptautiškumo kriterijus – tarptautinį žinomumą, akreditacijas, narystę tarptautinėse asociacijose ir organizacijose, tarptautinę ir vietinę partnerystę, vietą tarptautiniuose reitinguose ir t. t. VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas pasiekė antrą geriausią rezultatą tarp visų sąraše įtrauktų Lietuvos mokymo įstaigų.

„Eduniversal“ verslo universitetų reitingo pagrindinis tikslas – objektyviai palyginti įvairių šalių mokymo įstaigas, organizuojančias vadybos ir verslo administravimo studijas. Reitingas padeda studentams ir akademiniams darbuotojams, kurie renkasi užsienio šalių universitetus studijoms, stažuotėms ar bendradarbiavimui. „Eduniversal“ reitinge viso dalyvauja 1000 verslo universitetų ir mokyklų iš 154 pasaulio šalių.