Ekonomika ir finansai

Pasirinkdamas šią studijų programą Tu drąsiai ir užtikrintai analizuosi šiuolaikinius ekonomikos ir finansų procesus, sužinosi apie daugumos šalių ekonominius iššūkius, gerąją patirtį, o finansiniai rodikliai taps lengvai suvokiami ir apskaičiuojami. Šios programos dėstytojai didelį dėmesį skiria diskusijoms ir išgirsta kiekvieną studentą, kas Tau leis turėsi aiškią nuomonę, svarius argumentus bei komunikuoti remiantis loginiu mąstymu.

Studijuodamas Ekonomiką ir finansus analizuosi įvairius rodiklius svarbius tiek organizacijai, tiek šalies lygmeniu, o stiprios specialybinės anglų kalbos žinios atvers plačias galimybes ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje darbo rinkoje.

Šios programos absolventai dirba tokiose tarptautinėse organizacijose kaip: „Ernst and Young“, AB „Swedbank“, „Western Union Processing Lithuania“, „Intermedix Lietuva“, UAB “Lintel“ ir kt.

Daugiau informacijos apie Ekonomikos ir finansų studijas rasi čia.

Madan Mohan Sarkar


“I am very motivated to study and can recommend Economics studies to others, because nowadays economy has a big impact worldwide, so when you have the proper knowledge you can use those skills wherever you work.”
At the moment I am preparing for my Erasmus+ studies abroad.

Gintarė Mickevičiūtė


“Universitete žinios yra perteikiamos kokybiškai ir suprantamai, čia aš pažįstu šiuolaikiškų, kvalifikuotų dėstytojų, kurie ne tik išmano savo darbą bei metodus, bet taip pat ir sukuria tinkamą atmosferą. Čia aš tampu imliu, intelektualiu ir veikliu žmogumi.”

Šiuo metu intensyviai studijuoju ir  papildomai domiuosi ekonomikos, verslo, finansų temomis.

Turi klausimų?


Susisiekime:

vidonija.sontiene@vdu.lt