Lektorė: Doc. dr. Rita Bendaravičienė - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Lektorė: Doc. dr. Rita Bendaravičienė

Dekanė

Lyderystės galia: įkvėpkite ir darykite įtaką

Seminaro tikslas – atskleisti žmogaus galimybes, suteikti žinias, kaip panaudoti savo įgimtą potencialą, kaip jį auginti ir realizuoti, kaip naudoti įtaigią kūno kalbą bei tapti sėkmingu žmogumi, vadovu ir lyderiu.

Būti puikiu lyderiu reiškia ne tik gebėti vadovauti, bet dar daugiau – elgtis, būti matomam ir pripažįstamam lyderiu. Būti patikimu ir priimtinu. Pažinkite save, didinkite savo savimonę, treniruokite lyderystės įgūdžius ir įkūnykite galią daryti įtaką. Tai nėra lengva, bet nuolat mokantis, kantriai dirbant ir atkakliai stengiantis tai pasiekiama kiekvienam.

Prezentavimo įgūdžiai ir minties raiškos meistriškumas

Norite būti sėkmingi? Visur ir visada kalbėkite trumpai, aiškiai ir glaustai!

Tai efektyvaus prezentavimo ir įtaigaus viešojo kalbėjimo įgūdžių tobulinimo mokymai, leisiantys aiškiau suvokti įtakos dėsnius ir tapti geresniais kalbėtojais, teikiant didesnį komunikavimo džiaugsmą sau ir kitiems. Svarbiausia ne tai KĄ sakome, o KAIP tai darome. Kūno kalba – esminė Jūsų minčių perteikimo priemonė. Jūsų veido išraiška ir rankų gestai gali sukurti tikrumą ir pasitikėjimą, arba sužlugdyti pranešimą. Kaip įgalinti savo kūno kalbą ir kokių kūno kalbos klaidų vengti?

Kalbėjimo meistriškumas – tai įgūdis, todėl seminare nesieksime idealo, o mokinsimės kartoti, kartoti ir kartoti, kol tai taps įpročiu.

Daugiau informacijos:

• Mokymų koordinatorė Vaida Kasmauskaitė