Kviečiame į VDU absolventų dieną! - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Kviečiame į VDU absolventų dieną!

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tęsia gražią kasmetinę tradiciją ir vėl kviečia universiteto absolventus apsilankyti savo alma mater – šįkart VDU absolventų dieną minėsime lapkričio 8-ąją, ketvirtadienį.

Renginio programą 12 val. pradės Šv. Mišios už į Anapilį išėjusius absolventus ir kitus VDU bendruomenės narius, vyksiančios VDU koplyčioje (V. Putvinskio g. 23, I a., Kaunas) ir VDU Švietimo akademijos koplyčioje (T. Ševčenkos g. 31, I a., Vilnius).

Nuo 16.30 val. prasidės tradiciniai absolventų susitikimai fakultetuose, kurių metu alumnai galės pabendrauti su dėstytojais ir studentais, dalintis praktine patirtimi ir prisiminimais apie universitetą, susipažinti su dabartinėmis VDU aktualijomis. Tarp fakultetų renginių – fotografijų parodos atidarymas, atviros paskaitos.

Vėliau, nuo 19.30 val., visi VDU absolventai bus kviečiami rinktis į restoraną „Miesto sodas“ (Laisvės al. 91), kur vyks ciklo „Aš, alus ir dėstytojas“ renginys – kalbas sakys VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir VDU absolventų klubo prezidentas Andrius Būda, koncertuos VDU Muzikos akademijos studentų džiazo grupė. Čia taip pat paskaitą bei klausimų-atsakimų sesiją surengs VDU Lietuvių išeivijos instituto direktorius, istorikas, prof. Egidijus Aleksandravičius.

Absolventai, kurie planuoja dalyvauti šventėje, maloniai kviečiami registruotis.

Programa fakultete:

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas kviečia absolventus 18 val. dalyvauti doc. dr. Ninos Klebanskajos paskaitoje „Nuo dėmesio ekonomikos prie pasitikėjimo ekonomikos“.

Vieta: S. Daukanto g. 28-402

Laikas: 18.00–19.30 val.