Kaip gauti svajonių darbą? Geroji patirtis su Barclays - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Kaip gauti svajonių darbą? Geroji patirtis su Barclays

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas kviečia studentus ir moksleivius dalyvauti fakulteto organizuojamoje paskaitoje „Kaip gauti svajonių darbą?“. Paskaitos metu savo asmenine patirtimi dalinsis „Barclays Lietuva“ atstovas, IT projektų vadovas, Justinas Adomaitis, kuris papasakos apie tai, kaip turi atrodyti patrauklus gyvenimo aprašymas (CV) –  ką jame rašyti, o apie ką geriau nutylėti? Kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui, arba kitaip – kokius namų darbus reikia atlikti, norint padaryti įspūdį darbdaviui? Kas yra svarbu darbo pokalbio metu (apranga, etiketas, ir kitos svarbios detalės, kurios apie Jus pasako daugiau nei žodžiai)?

Paskaitos metu netrūks istorijų apie kuriozus, su kuriais susiduria įmonių vadovai vykdydami darbuotojų atrankas – tad turėsite iš ties gerą progą pasimokyti iš svetimų klaidų!

Kviečiame nedelsti ir registruotis čia.

Kada? Kovo 30 d. 17.00 val..

Kur? S. Daukanto g. 28, Kaunas, VDU Mažoji salė.