Fakultete lankosi Trento universiteto profesiorius Luigi Mittone - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakultete lankosi Trento universiteto profesiorius Luigi Mittone

pagrSausio mėnesį EVF lankosi Trento universiteto (University of Trento) profesorius Luigi Mittone.

Apsilankymo fakultete metu profesorius skaito paskaitas tokiomis temomis kaip: Elgsenos ekonomika; Socialiai orientuota elgsena; Laukiamo naudingumo teorija; Nuokrypiai nuo standartinio elgesio finansiniu aspektu ir kt.

Paskaitų pasiklausyti susirenka ne tik fakulteto magistrantūros studentai, dėstytojai, o taip pat  doktorantai, besidomintys ekonomikos naujovėmis, tarptautine patirtimi ir tyrimais.

Prof. L. Mittone dalinosi puikiais įspūdžiais tiek apie Kauną, tiek apie fakultetą. „Studentai aktyvūs paskaitų metu, turi puikių įžvalgų ir klausimų. Paskaitos metu vyksta diskusijos, o dialogas ekonomikos temomis padeda geriau įsiminti informaciją.“ – mintimis dalinosi profesorius.

Tarp VDU EVF ir Trento universiteto sudaryta Tarptautinės ekonomikos magistrantūros studijų dvigubo diplomo programa suteikia galimybes EVF studentams vienerius metus studijuoti Trento universitete Italijoje. Baigus šias studijas, suteikiami du skirtingi, vienas nuo kito nepriklausomi diplomai: Vytauto Didžiojo universiteto ir Trento universiteto.

Šiuo metu pagal Tarptautinės ekonomikos dvigubo diplomo programą išvykę 2 VDU EVF studentai.

Daugiau apie dvigubo diplomo studijas rasite čia.