Ekonomikos katedra

  • Ekonomikos katedros vedėja  Jonė Kalendienė
  • Adresas  S. Daukanto g. 28-311, LT-44248 Kaunas
  • Tel.: (8 37) 32 78 52 (vidaus – 3309)
  • El. paštas: jone.kalendiene@vdu.lt
  • Ekonomikos katedros dėstytojai  
  • Adresas  S. Daukanto g. 28-307, LT-44248 Kaunas

 

doc.dr. Jonė Kalendienė

Ekonomikos katedros vedėja


jone.kalendiene@vdu.lt

prof. habil. dr. Zigmas Lydeka

Ekonomikos katedros profesorius


zigmas.lydeka@vdu.lt

prof. dr. Violeta Pukelienė

Ekonomikos katedros profesorė


violeta.pukeliene@vdu.lt

CV

Prof. dr. Mindaugas Dapkus

Ekonomikos katedros profesorius


mindaugas.dapkus@vdu.lt

CV

doc. dr. Inga Maksvytienė

Ekonomikos katedros docentė


inga.maksvytiene@vdu.lt

Doc. dr. Mindaugas Butkus

Ekonomikos katedros docentas


mindaugas.butkus@vdu.lt

dr. Viktorija Starkauskienė

Ekonomikos katedros lektorė


viktorija.starkauskiene@vdu.lt

Dr. Justinas Kisieliauskas

Ekonomikos katedros lektorius


justinas.kisieliauskas@vdu.lt

Dr. Mantautas Račkauskas

Ekonomikos katedros lektorius


mantautas.rackauskas@vdu.lt

Monika Didžgalvytė

Ekonomikos katedros doktorantė


monika.didzgalvyte@vdu.lt

Vaidotas Bradauskas

Ekonomikos katedros doktorantas


vaidotas.bradauskas@vdu.lt

Kristijonas Valius

Ekonomikos katedros doktorantas


kristijonas.valius@vdu.lt

Ignas Lukoševičius

Ekonomikos katedros doktorantas


ignas.lukosevicius@vdu.lt

Monika Medikienė

Ekonomikos katedros doktorantė


monika.medikiene@vdu.lt

Akvilė KARALIŪTĖ

Ekonomikos katedros doktorantė


akvile.karaliute@vdu.lt

Viktorija Tauraitė

Ekonomikos katedros doktorantė


viktorija.tauraite@vdu.lt