EVF – stiprus studijų programų šuolis į viršų - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

EVF – stiprus studijų programų šuolis į viršų

Pagal „Reitingai“ žurnalo duomenis, visos Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro ir magistrantūros studijų kryptys buvo įvertintos aukštesnėmis pozicijomis nei 2014 metais.

EVF vykdomose bakalauro studijose, verslo krypties studijos pakilo į 3 vietą iš 5-6 vietos. Ekonomikos studijų programa šiais metais yra 4 vietoje, lyginant su kitų universitetų vykdomomis šios krypties studijomis. Bakalauro rinkodaros studijoms suteikta 2-3 vieta pagal 2015-ųjų „Reitingai“ vertinimą.

EVF magistratūros studijose, šiemet pirmąją vietą užima rinkodaros krypties studijos. Šios studijų krypties absolventų įsidarbinimas 100 procentų. Verslo ir vadybos studijų kryptis yra 2 vietoje reitingų vietoje. Baigusių šią studijų kryptį absolventų įsidarbinimo vidurkis siekia – 92 proc. Be to, ši studijų kryptis ypatingai teigiamai vertinama darbdavių ir surinko 48 taškus iš 50. Vadybos studijų kryptis pakilo net 4 pozicijomis aukščiau ir pagal „Reitingai“ vertinimą užimą 4-ąją vietą. Ekonomikos studijų kryptis pakilo į 5 vietą iš 6-os, įsidarbinimas siekia 100 procentų. Finansų studijų kryptis pakilo nežymiai į 5-6 vietą, įsidarbinimas sudaro 91 procentą visų baigusiųjų.

Siekiant dar geresnės studijų kokybės Ekonomikos ir vadybos fakultete peržiūrimos, atnaujinamos bakalauro ir magistrantūros studijų programos. Ypatingai svarbus yra EVF bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, padedančiais studentams ir absolventams atlikti ne tik praktiką, o taip pat sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje.