EVF programas įvertino žurnalas "Reitingai" - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

EVF programas įvertino žurnalas „Reitingai”

Pagal „Reitingai“ žurnalo duomenis, 2016 metais Ekonomikos ir vadybos fakulteto dauguma bakalauro ir magistrantūros studijų krypčių išlaikė tas pačias pozicijas lyginant su 2015 metais.

EVF vykdomose bakalauro studijose, rinkodaros studijoms suteikta 2 vieta pagal 2016-ųjų „Reitingai“ vertinimą. Finansų krypties studijos pakilo į 4 vietą iš 6 (2015 m.). Ekonomikos studijų programa šiais metais yra 4 vietoje, lyginant su kitų universitetų vykdomomis šios krypties studijomis. Tuo tarpu verslo krypties studijos užėmė 5 vietą.

EVF magistratūros studijose, šiemet net trys studijų kryptys užėmė 4 vietą, tai: finansai, rinkodara, verslas. Baigusių šias studijų kryptis absolventų įsidarbinimo vidurkis siekia – 87-92 proc. Rinkodaros studijos ypatingai teigiamai vertinamos darbdavių ir surinko 32,5 taškus iš 50. Vadybos ir ekonomikos magistrantūros studijų kryptys užėmė 5 vietą, pagal žurnalo „Reitingai“ vertinimą.

Siekiant dar geresnės studijų kokybės Ekonomikos ir vadybos fakultete peržiūrimos, atnaujinamos bakalauro ir magistrantūros studijų programos. Ypatingai svarbus yra EVF bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, padedančiais studentams ir absolventams atlikti ne tik praktiką, o taip pat sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje.