EVF magistrantai užėmė prizines vietas tarptautiniame žaidime

VIBu_logo_musta-300x300Magistrantūros studijų programos „Tarptautinė ekonomika“ magistrantai, turintys prof. V. Fomin dalyką „Vadyba ir verslo sprendimai“ jau trečius metus iš eilės dalyvauja tarptautiniame simuliaciniame žaidime „VIBu“. Šiais metais studentai įvertinti prizinėmis vietomis.

 „Vibu“ yra virtualus modeliavimo verslo simuliacinis žaidimas, kuris suvienija studentis iš Austijos, Vokietijos, Suomijos, Danijos, Lietuvos, Vengrijos, JAV, Indonezijos, Tailando, Australijos, Indijos.Žaidimo metu dalyvaujančios tarptautinės verslo studentų komandos valdo savo įmones, bendrauja su tiekėjais ir klientais. Žaidimo tikslas suburti daugiakultūrinių šalių studentus bendram verslo mokymui, kuriuo metu įgaunama patirties, pasitikėjimo ir didinamas pažinčių ratas kitose šalyse.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto magistrantai jau trečius metus dalyvauja „VIBu“ žaidime. Šiais metais VDU EVF studentai bendradarbiavo su Estijos, Latvijos, Suomijos, Lenkijos studentais. Norime pasidžiaugti Mindaugu Mizutavičiumi ir Modestu Štaru – EVF magistrantais iškovojusiais prizines vietas. Studentai buvo apdovanoti marškinėliais su dalyvių logotipais, tarp kurių puikuojasi ir VDU. Marškinėliai atkeliavo tiesiai iš Suomijos.

Prof. V. Fomin dalinosi teigiamais atsiliepimais apie studentus ir jų pasiektus rezultatus bei džiaugėsi, jog aktyvių studentų dėka garsinamas universiteto vardas, o tai skatina dar labiau stengtis bei ieškoti naujų galimybių studentams sudominti ir suteikti ne tik teorinių, o taip pat praktinių žinių.