EVF konferencija – diskusija apie savivaldybių valdymą - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

EVF konferencija – diskusija apie savivaldybių valdymą

VDU EVF organizuoja mokymus, kurie skirti ne tik privataus verslo organizacijoms, o taip pat neretai diskutuojama apie viešojo sektoriaus iššūkius. Šį kartą konferencijos – diskusijos tema buvo: „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus savivaldybių valdymas“.

Susitikime dalyvavo 83 atstovai net iš 25 savivaldybių. Pranešimai neapsiribojo vienpuse nuomone. Pranešimus skaitė VDU, Vidaus reikalų ministerijos ir kitų organizacijų atstovai, kas leido ne tik išgirsti įvairias nuomones, pasidalinti patirtimi, o taip pat gauti rekomandacijas ir patarimus, kaip gerinti veiklos efektyvumą atskiruose regionuose.

DSC_0013

Konferencijos – diskusijos metu dalyviai aptarė šiuos klausimus:

• ES paramos lėšos savivaldybių valdymo orientacijos į rezultatus didinimui
  • ES paramos lėšos savivaldybių teikiamų viešųjų paslaugų kokybės gerinimui
  • Savivaldybių patirtis taikant kokybės vadybos metodus
  • Bendrieji ir savivaldybėms specializuoti kokybės vadybos metodai
  • Viešojo sektoriaus vadybos sistemų sertifikavimas
  • Viešųjų paslaugų kokybės vartotojų nuomonės tyrimai

DSC_0030

“Džiugu, jog šalyje diskutuojama apie viešojo sektoriaus veiklos gerinimą, garsiai kalbama apie lėšų panaudojimą ir efektyvinimą. Tik dirbami kartu, galime pasiekti kokybiškus ir optimalius rezultatus, kurie sukuria didžiausią vertę savivaldybėms ir jų gyventojams”.  – susitikimo pabaigoje mintimis dalinosi VDU EVF dr. Vytautas Žirgutis.