EVF doktorantas – LKF “Krepšinio namų” darbo grupėje - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

EVF doktorantas – LKF “Krepšinio namų” darbo grupėje

Kovo mėnesį Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis pristatė „Krepšinio namų“ projektą. Šis daugiafunkcinis pastatas bus skirtas įamžinti ir papasakoti Lietuvos krepšinio istoriją per naujausias interaktyviąsias IT pramogas. Prie šio projekto dirba ekspertų komanda,  kurios nariu yra ir VDU EVF doktorantas Edgaras Abromavičius. Atsižvelgiant į Edgaro disertacijos temą – „Produkto demonstravimo integravimo metodų taikymas skaitmeninių medijos priemonių kontekste“ (vad. Lina Pilelienė), studentas buvo pakviestas prisijungti į projekto darbo grupę. Doktorantas bus vienas iš asmenų, kuris kuruos būsimą elektroninio sporto erdvę „Krepšinio namuose“.

„Paskutinės pasaulinės sporto verslo tendencijos sąlygojo tai, kad LKF sieks įkurti pirmąją oficialią e-sporto erdvę. Atsižvelgiant į esamą žaidėjų skaičių ir renginių populiarumą, tai bus tikras jaunosios kartos „traukos centras“. Ne veltui, prieš keletą savaičių NBA ir „2K sports” pranešė apie pirmąją oficialiai įkurtą  e-NBA lygą. Yra atliktas ne vienas mokslinis tyrimas, kurių rezultatai rodo, kad asmenys žaisdami sporto vaizdo žaidimus – linkę būti labiau fiziškai aktyviais, geriau supranta sporto šakos taisykles bei turi papildomų įgūdžių dirbant komandinį darbą“, pasakojo EVF doktorantas Edgaras Abromavičius.

Galima pažymėti tai, kad netolimoje ateityje nusimato artimesnis bendradarbiavimas tarp LKF ir VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto. Tikimasi, kad ir daugiau fakulteto bendruomenės narių turės galimybę prisidėti prie šio projekto ir kitų iniciatyvų vystymo. „Krepšinio namai“ įsikurs netoli Kauno senamiesčio. Pastato statybos prasidės balandžio 23 d.