Dvišalių mainų atranka studijoms užsienyje - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Dvišalių mainų atranka studijoms užsienyje

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) primena, kad vyksta atranka 2016/2017 m. m. pavasario semestro studijoms užsienyje pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis. Paraiškas galima teikti internetu iki rugsėjo 30 dienos.

Reikalavimai dalyviams

Atrankoje dalyvauti gali studentai, kurie:

• studijuoja bakalauro arba magistrantūros studijų programoje;
  • turi aukštesnį nei 8 akademinį vidurkį;
  • pasižymi stipria motyvacija ir turi aiškų tikslą.

Studentai kviečiami išsirinkti juos priimsiančią užsienio aukštojo mokslo instituciją, pasirašiusią dvišalio bendradarbiavimo sutartį su VDU.

Aukštojo mokslo institucijų sąrašas

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, peržiūrėkite universiteto siūlomų dalykų aprašus ir įsitikinkite, kad programa užsienyje atitinka Jūsų studijų programą VDU.

Reikalingi dokumentai

Prie užpildytos anketos taip pat reikia pridėti šiuos dokumentus:

• Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Skaitmeninė Jūsų nuotrauka;
  • Priimančios organizacijos/institucijos ar universiteto patvirtinimas (teikiantiems paraiškas tarptautinėms praktikoms).

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, dalyviai prašomi peržiūrėti jo siūlomų dalykų aprašus ir įsitikinti, kad programa užsienyje atitiks jų studijas VDU. Dėl galimybių dalyvauti mainuose bei dalykų suderinamumo studentai prašomi konsultuotis su savo studijų programos vadovu arba fakulteto tarptautinių ryšių koordinatoriumi.

Atrinktiems studentams bus skirta pilna arba dalinė VDU mobilumo stipendija. Negavusiems VDU mobilumo stipendijos, bet atitinkantiems mainų kriterijus, bus sudarytos sąlygos į mainus vykti savo lėšomis.

Informacija apie VDU Mobilumo stipendijas

Stipendijos dydis priklauso nuo studijų laikotarpio ir šalies, kurią studentas (-ė) pasirenka studijoms ar praktikoms:

Šalių grupė

Šalis

Stipendijos dydis
I mobilumo programų stipendija Australija, Argentina*, Ekvadoras, Jungtinės Amerikos Valstijos*, Kanada*, Japonija, Izraelis*, Naujoji Zelandija, Korėja*, Venesuela, Singapūras,Brazilija*, Meksika, Indonezija*, Malaizija*, Indija*,Taivanas* 500 EUR/mėn. studijoms,
600 EUR/mėn. praktikai
II mobilumo programų stipendija Airija, Azerbaidžanas*, Danija, Islandija, Lichtenšteinas, Kinija*, Prancūzija, Vokietija, Belgija, Suomija, Švedija, Norvegija, Šveicarija, Liuksemburgas, Jungtinė Karalystė, Tailandas* 400 EUR/mėn. studijoms,
500 EUR/mėn. praktikai
III mobilumo programų stipendija Austrija, Graikija, Ispanija, Italija, Nyderlandų Karalystė, Kazachstanas*, Kipras*, Malta, Portugalija, Rusija*, Pakistanas* 350 EUR/mėn. studijoms,
450 EUR/mėn. praktikai
IV mobilumo programų stipendija Armėnija, Baltarusija, Bulgarija, Gruzija*, Čekija,Estija*, Latvija*, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Turkija, Vengrija, Ukraina, Turkija 250 EUR/mėn. studijoms,
350 EUR/mėn. praktikai

*-žvaigždutėmis pažymėtos šalys, į kurias galima vykti VDU dvišaliams studijų mainams.

Daugiau informacijos:

• VDU Tarptautinių ryšių tarnyba