Įkurtas ateities iššūkius šiandien įveikiantis klasteris

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas kartu su “Cee Attorneys”, „DevSlate Group”, “Digital Solutions”„S-PRO“ ir „SEC Consult“ pasirašė susitarimą BCCS (“Blockchain”, kibernetinio saugumo ir atitikties sprendimai) klasteriui kurti.

Tai pirmasis klasteris Lietuvoje, apjungiantis Europos Sąjungos prioritetines IRT didelio poveikio technologijas: blokines grandines, kibernetinį saugumą su „minkštosiomis“ sritimis, tokiomis kaip verslo vadyba, rinkodara ir teisė. Pažymėtina, kad Lietuvai tapus vienu iš Europos „Fintech“ domenų centrų, naujai įsteigti ir patyrę „Fintech“ dalyviai BCCS klasteryje galės gauti įvairias paslaugas vienoje vietoje.

Klasteris įgalina vieno langelio principą, apjungiant skirtingų sričių kompetencijas. Taip sudaroma galimybė įmonėms, organizacijoms, startuoliams ir pradedantiesiems verslininkams vienoje vietoje rasti atsakymus į kompleksinius klausimus sietinus su „Blockchain“, kibernetinio saugumo, atitikties, programinės įrangos kūrimo, tyrimų ir plėtros, teisine, verslo plėtros, vadybos, rinkodaros ir kitomis sritimis.

BCCS klasteris yra privačių ir valstybinių organizacijų bendradarbiavimo rezultatas, sukurtas siekiant skatinti inovacijas, produktų, paslaugų ir kitų sprendimų plėtrą bei integraciją į tarptautines rinkas.

Daugiau informacijos apie BCCS klasterį galite rasti čia: https://bccs.tech/