Marketingo klasteris

  • Marketingo klasterio dėstytojai  
  • Adresas  S. Daukanto g. 28-303, LT-44248 Kaunas

Prof. dr. Arvydas Bakanauskas

Marketingo klasterio profesorius


arvydas.bakanauskas@vdu.lt

prof. habil. dr. Jonas Čepinskis

Marketingo klasterio profesorius


jonas.cepinskis@vdu.lt

doc. dr. Nina Klebanskaja

Marketingo klasterio docentė


nina.klebanskaja@vdu.lt

prof. dr. Lina Pilelienė

Marketingo klasterio profesorė


lina.pileliene@vdu.lt

doc. dr. Kristina Zikienė

Marketingo klasterio docentė


kristina.zikiene@vdu.lt

doc. dr. Miglė Šontaitė-Petkevičienė

Marketingo klasterio docentė


migle.sontaite-petkeviciene@vdu.lt

doc.dr. Aušra Pažėraitė

Marketingo klasterio docentė


ausra.pazeraite@vdu.lt

dr. Asta Kyguolienė

Marketingo klasterio lektorė


asta.kyguoliene@vdu.lt

Dr. Viktorija Grigaliūnaitė

Marketingo klasterio lektorė


viktorija.grigaliunaite@vdu.lt

Levan Kalmakhelidze

Doktorantas


Levan.Kalmakhelidze@vdu.lt

Rūta Repovienė

Doktorantė


ruta.repoviene@vdu.lt

Khalil Israfilzade

Doktorantas


khalil.israfilzade@vdu.lt

Lina Giedrimienė

Doktorantė


lina.giedrimiene@vdu.lt

Vitalija Vanagienė

Doktorantė


vitalija.vanagiene@vdu.lt

Edgaras ABROMAVIČIUS

Doktorantas


Edgaras.Abromavicius@vdu.lt 

Najaf Babayev

Doktorantas


najaf.babayev@vdu.lt

Emmanuel Gouitcheche

Doktorantas


emmanuel.gouitcheche@vdu.lt

Kęstutis Rėklaitis

Doktorantas


kestutis.reklaitis@vdu.lt